Välisviimistlustööd – välitingimuste hooldus-, remont- ja renoveerimistööd, fassaaditööd,sokkel, soojustus- ja isolatsioonitööd (soojustamine penoplastiga, polüuretaanvahuga ja kivivillaga, laudise paigaldus, vineer, plekkprofiil, kivivooder jms) jne.
 
Siseviimistlustööd – plaatimine, maalritööd, puit-, laminaat-, parkett-,vinüül ja pvc-põrandad, seinte ja lagede viimistlus, värvimistööd, akna- ja uksepalede viimistlus, tapeetimine, seina- ja laeplaatide paigaldus, ripplaed, liistude paigaldus jne.
 
Seinte ja põrandate ehitus - Karkassil kips,osb, laud jne soojustusega vahe-ja kandvate seine ehitus viimistlusega. Laagidel, osb või laud põranda ehitus soojustusega. Eps-ig soojustatud ja armeeritud betoon koos põrandaküttetoru või -kaabli paigaldusega põranda ehitus.
 
Remont ja renoveerimine - Terviklahendus toa , korteri,majaosa,maja või ridaelamu mittevajalike pindade lammutusest taasülesehituseni. Kliendile on mugavam ja lihtsam,kui saab kõik tööd tellida meilt, seda lammutuse või ehituse käigus tekkinud prügi äraveost kuni lõppviimistluseni.Aitame mõõdistuste ja kalkulatsiooni koostamisel. Nii saate meilt tellida võtmed kätte paketi.
 
Puidutööd - Meie suureks kireks on erinevad puidutööd. Puitfassaadid, puitpõrandad,puidust seinad ja laed, dekoratiivsed puidulahendused, puit tasapinnad.
 
Pesuruumide ehitus - Terviklahendus pesuruumide ehitusele. Seda alates lammutusest, torutöödest, karkassi ehitusest, plaatimisest kuni sanitaartehnika, tarvikute ja mööbli paigalduseni . Kasutades kvaliteetseid materjale saame tagada garantii ja kliendile kindla rahulolu. Kuna iga obejkt on omanäeoline,siis soovime alati objketiga tutvumas käia.Nii saame pakkuda kliendile kohapeal soovitusi ja nõuandeid,et koostada täpne kalkulatsioon. Meilt saate ilusad ja kvaliteetsed pesuruumid.
 
Lammutus ja utiliseerimine -  Lammutusteenust ,mis eelneb remondile või renoveerimisele ning lammutuse käigus tekkinud lammutusjäätmete äravedu. Selline lahendus on kliendile mugav ning klient ei pea muretsema erinevate ehituslike etappide käigu eest. Terviklahendus lammutusest taasülesehituseni!
 
Dekoratiivsed lahendused - Dekoratiiv viimistlus tööd, pädevusse kuulub puit,keraamiline plaat,dekoratiiv kivi ja mikrotsement dekoratiivsed lahendid.
 
Santehnilised tööd - Kõik seonduv santehniliste töödega
 
Surmajärgne koristus - Surmajuhtumiga seotud koha puhastamine, desinfitseerime ja pakteritõrje, lammutamine ning taas ülesehitus.
 
German Grupp | Telefon: +372 56 230 276 | E-mail: info@germangrupp.ee